Bilecik’in ilan ve alışverişte ilk adresi bilecikilan.com & bilecikilan.net, 2020 yılında Haber228.com bünyesinde hayata geçirildi.

Bilecik İlan; Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 dan fazla kategoride hizmet veriyor.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Bilecik İlan, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Bilecik İlan sitesinde, ilanlarınızı verebilir satışa çıkarabilir, aradığınız ürün ile ilgili ilanları inceleyebilir, fiyatları karşılaştırabilir ve güvenle alım satım yapabilirsiniz. Bilecik İlan, internet üzerinden ilanlarınızı yayınlayarak satış yapmayı kolaylaştırıyor.

Bilecikilan.com & Bilecikilan.net sitesinde hayalinizdeki Ürün ve Hizmete en uygun fiyata ulaşabileceğiniz, Sahibi olduğunuz Ürün ve Hizmeti de en hızlı şekilde satabileceğiniz konusunda iddialıyız.

Bizi Tercih eden herkese Teşekkür ederiz.